Poradnik

19-12-2020 10:26

Rodzaje napędów elektrycznych - od hybrydy po w pełni elektryczny samochód

Choć niedawno samochody elektryczne spotykane były jeszcze tylko na kinowych ekranach w filmach science fiction, to aktualnie coraz częściej goszczą już na polskich ulicach. Jak się jednak okazuje, typów samochodów elektrycznych jest co najmniej kilka. Warto się im przyjrzeć bliżej.

Czytaj więcej
28-11-2020 10:22

Seat Ibiza. I od święta, i na co dzień

Nowy Seat Ibiza potrafi zawrócić w głowie. Atrakcyjna sylwetka zwraca uwagę przechodniów – Ibiza jest jednak nie tylko piękna, zgrabna, ale i bardzo żywiołowa, co czyni ją idealnym autem na co dzień!

Czytaj więcej
23-11-2020 12:56

Skuteczne sposoby na ograniczenie kosztów utrzymania samochodu

Zakup samochodu dla kierowców i ich rodzin jest ważnym wydarzeniem, które nie tylko poprawia komfort codziennego życia, ale też dostarcza wiele radości.

Czytaj więcej
22-11-2020 16:15

Najpopularniejsze systemy bezpieczeństwa i wspomagania jazdy

Coraz bardziej zaawansowane systemy wspomagania kierowcy nieubłaganie zbliżają nas do rozpowszechnienia się tak zwanych samochodów autonomicznych. Nim jednak to nastąpi, warto skupić się na systemach (i tak zwanych „asystentach”) już teraz obecnych pod maskami aut.

Czytaj więcej
25-10-2020 09:54

Podgrzewana kierownica i fotele – najbardziej przydatne wyposażenie na zimę

Pakiet zimowy z podgrzewaną kierownicą i fotelami to bardzo funkcjonalne rozwiązanie, które znacząco podnosi komfort jazdy i bezpieczeństwo. Dowiedz się więcej na ten temat.

Czytaj więcej